Skip links

Avantajlı MEB Egzersiz Paketi (3 Eğitim)

Bu eğitmenlik eğitimlerini alan adaylar için kurs sisteminden kişiye özel aldığı eğitim doğrultusunda üç farklı eğitim ile panel açılarak derslerine başlanması sağlanmaktadır.

Sıfırdan ileri seviyeye

MEB Egzersiz Paketi Nedir?

MEB egzersiz paketi 3 eğitimin birleşiminden oluşan avantajlı bir paket kapsamı içinde olmaktadır. İçeriğinde akıl ve zeka oyunları eğitmenliği, yaratıcı drama eğitmenliği ve satranç eğitmenliğinin olduğu bu paket ile eğitimlerinizi tamamlayabilir, uygulayıcı sertifikanıza Psamer eğitimle ulaşabilirsiniz.

MEB Egzersiz Paketi Ne işe Yarar?

MEB egzersiz paketi sizler için Psamer eğitimde. Bu pakete sahip olduğunuz zaman alacağınız sertifikalar ile eğitmenlik yapabilir, halk eğitim merkezlerinde kurs başvurusunda bulunabilir, özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz. Bununla birlikte bu eğitimleri de öğretebilme şansına sahip olmaktasınız.

MEB Egzersiz Sertifikalarının İstihdam Olanakları Nelerdir?

Aynı zamanda bu sertifikalara sahip olan eğitmen adayları
  • Oyun kulüplerinde

  • Eğitim ve danışmanlık merkezlerinde

  • Kreşlerde ve okul öncesi eğitim kurumlarında

  • MEB’e bağlı okullarda çalışma imkanına sahip olabilmektedirler.

  • Kreşlerde,

  • Yaratıcı drama kulüplerinde,

  • Kolejlerde, akıl-zeka kulüplerinde çalışma imkanına sahip olabilmektedirler.

Eğitim süreci nasıl işlemektedir ?

Bu eğitmenlik eğitimlerini alan adaylar için kurs sisteminden kişiye özel aldığı eğitim doğrultusunda üç farklı eğitim ile panel açılarak derslerine başlanması sağlanmaktadır. Bununla birlikte derslere dilediği gün ve saatte girme imkanına sahip olmaktadırlar. Eğitimin sonunda sertifika öncesi sınav yapılmaktadır. Ayrıca sınavların ardından adaylar eğitmenlik sertifikasını almaktadırlar.

MEB Egzersiz Paketinin İçeriğinde Neler Olmakta?

MEB egzersiz paketinin içerisinde 3 farklı eğitmenlik eğitimi ve 3 ayrı sertifika bulunmaktadır. Bunlar Yaratıcı drama eğitmenlik eğitimi, Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği, Satranç eğitmenliği eğitimi olmaktadır. Belirtilen 3 eğitime tek fiyattan sahip olabilmektesiniz.

MEB Egzersiz Paketi Kapsamında Eğitim Bilgisi:

Satranç Eğitmenlik Eğitimi Nedir ?
Satranç eğitmenlik eğitimi gerekli eğitim ve üniversite onaylı sertifika alındıktan sonra hak kazanılan bir eğitmenlik dalı olmaktadır. Aynı zamanda satranç eğitmenliği sertifikasını alan kursiyerler MEB’e bağlı okullarda egzersiz açma şansına sahip olabilmektedirler.
Yaratıcı drama eğitmenlik eğitimi Nedir? 
Bu eğitim öğrencilerin sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerini geliştirmeleri için kullanılan, canlandırma ve oyuna dayalı teknikler olarak bilinmektedir. Yaratıcı dramada herhangi bir konuda, doğaçlama, rol oynama gibi tekniklerden yararlanmaktadır. Ayrıca bir grupla ve grup üyelerinin birikimlerinden, yaşantılarından yola çıkarak canlandırmalar yapılmaktır.
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi Ne İşe Yarar?
Akıl ve zeka oyunları eğitiminde çocuklara bu gelişimi sağlayacak olan akıl ve zeka oyunları eğitmeni olmaktadır. Aynı zamanda eğitmen-öğretmenlerin, çocuklarda oyunun önemi, geliştirdiği alanlara göre zeka oyunları konularında teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine hakim olmaları hedeflenmektedir. Sizlerde MEB egzersiz paketini almak ve eğitmenlik yapmaya başlamak için bizlere +90 543 107 25 75 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda egitim.psamer.com sitesinden eğitimi satın alarak eğitmenlik yolculuğunuza çıkabilirsiniz.  

Kursiyerlerin almış oldukları eğitimleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra almış oldukları sertifikaya eğitim sertifikası denir.

Eğitim sertifikası, ilgili eğitimi aldığını, bu alanda yeterli bilgiye sahip olduğunu gösteren belgedir. Alınan sertifikalar, hem yeni iş başvurularında hem de mevcut işlerinde terfi almaları konusunda yardımcı olmaktadır.

Eğitimlerin, Online veya uzaktan eğitim şeklinde alınarak, aldığı eğitimleri belgelendirdiği bir sistemdir. Şuan eğitim kurumlarının birçoğu, kursiyerlerine zamandan ve mekândan bağımsız eğitim almalarını sağlamak için geliştirdiği dijital bir eğitim sistemidir.

Almış olduğunuz her sertifika mutlaka işe yarayacaktır. Ancak almış olduğunuz sertifikanın kim tarafından, hangi kurum tarafından verildiği de çok önemlidir. Eğer sertifikanızı üniversiteler den veya milli eğitim bakanlığından aldıysanız kesinlikle işe yaracaktır.

Bir kurumda çalışırken sadece yaptınız işte uzmanlaşmanız, başarılı olmanız terfi almanız için yeterli olmayacaktır. Bu süreçte kendiniz geliştirmeniz, bir sonraki pozisyona hazır olmanız için sürekli eğitim almak, aldığınız eğitimleri sertifikalandırmak sizin avantajınıza olacaktır.

Sadece sertifika ile tabi ki işe giremezsiniz. Çünkü rekabet içinde olduğunuz bir sürü aday var ve onlar da sürekli kendilerini geliştiriyor, sertifika sahibi oluyorlar. Alacağınız sertifikalar sadece sizi diğer adaylara kıyasla bir adım öne taşıyacaktır.

Alınan sertifikalar eğer üniversite onaylı veya MEB onaylı ise geçerlilik süresi yoktur. Sadece mesleğinize göre veya aldığınız sertifikaya göre belirli süreler de tekrar eğitim almanız gerekebilir.

Sertifika alırken ilk olarak hangi kurumdan aldığınıza, aldığınız sertifikanın hangi kurum tarafından onaylandığına dikkat edin. Sadece sertifika veren firmalar dan uzun durun. Mutlaka size panel açan, eğitim videoları ve dokümanları olan firmaları tercih edin. Üniversite Onaylı veya MEB onaylı sertifika alıyorsanız hiç korkmayın.

İnternet üzerinden alınan sertifikalar sizlerin CV lerini güçlendirir. Aldığınız eğitimler kişisel gelişiminize katkı sağlar, daha çok tercih edilen kişi olursunuz. Ne kadar çok sertifikanız varsa o kadar donanımlı olduğunuz anlamına gelir.

Kesinlikle aynı değerdedir. Aldığınız sertifikalar da uzaktan eğitim ya da Online eğitim ibaresi yer almaz. Örgün eğitim aldığınız da size verilen sertifika İle Online eğitim ile aldığınız sertifika birebir aynıdır.

Aslında birçok avantajı var ama en önemli avantajı zamandan tasarruf etmenizdir. İlave olarak ciddi anlamda sizi yol, konaklama gibi masraflar dan kurtarmaktadır. Hem de aynı eğitimi, aynı sertifikayı daha uygun fiyata almanızı da sağlamaktadır.

Online eğitim den dileyen herkes faydalanabilir. Kendini geliştirmek isteyen, yeni bir meslek sahibi olmak isteyen, belirli alanlar da uzmanlaşmak isteyen, bazı meslekler de yeterli gerekliliği sağlamak isteyen herkes bu eğitim den yararlanabilir.

Yaptığınız işe, aldığınız sertifikaya veya işletmelerin ihtiyacına göre değişir bu sorunun cevabı. Benzer tecrübede iki aday görüşmeye katıldı ise, tabi ki kendini geliştiren, aldığı eğitimleri belgelendiren bir aday, diğer adaya göre bir adım önde olacaktır. Yani ne kadar çok sertifikanız varsa o kadar tercih edilme durumunuz yüksek olacaktır.

Uzaktan veya Online eğitim ile aldığınız sertifikalar geçerlidir. Bura da aldığınız sertifikaların hangi kurum tarafından verildiği çok önemidir. Eğer üniversite onaylı sertifika aldıysanız veya milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika aldıysanız, geçerliliği daha fazla olacaktır.

E devlet onayı, kurumların alt yapısı İle ilgili bir durumdur. Şuan bir çok üniversite bu sistemi kendi sistemlerine entegre ettiler. Bizim de çalıştığımız üniversitelerin sertifikalarını e devletten sorgulayabilir siniz. Bu durum sizi fiziki sertifika taşımaktan kurtaran bir durumdur. Dilediğiniz yerden e imzalı bir şekilde sertifikanızın çıktısını alabilirsiniz.

Şuan da birçok firma, personel ararken mutlaka deneyimli olmasını istiyor. Ancak iş arayan o kadar deneyimsiz aday var ki, birileri o kişilere fırsat vermezse nasıl deneyim sahibi olacaklar. Bu yüzden özellikle deneyimsiz kişilere tavsiyemiz, kendiniz geliştirmek için, başvurduğunuz pozisyona hazır olduğunuzu göstermek için sürekli eğitimler alın ve mutlaka bu eğitimleri de belgelendirin.

Online Eğitim Sertifika olarak 2017 yılında eğitim sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Yaklaşık 5 yıldır hem örgün hem de online eğitimler veriyoruz. Ayrıca işletmemiz, çocuklara yönelik Zekâ ve Yetenek Geliştirme Merkezi ve Aile Danışmanlığı Merkezi olarak da faaliyet göstermektedir.

Online eğitim sektöründe faaliyet gösteren birçok firma var. Tüm kurumlar elinden geldiği kadarıyla en iyisini yapmaya çalışıyor. Bu kurumların büyük bir çoğunluğu bir veya iki meslek dalı seçerken, bizler 200 e yakın eğitim programını sizlerin hizmetine sunuyoruz. Kişisel Gelişim Eğitimleri, Psikoloji Eğitimleri, MEB Egzersiz Eğitimleri, Mesleki Eğitimler verdiğimiz eğitim grupları arasında en çok tercih edilen olarak ön plana çıkıyor.

Biz kurum olarak 600 e yakın meslek dalında sertifika hizmeti sunuyoruz. Şuan en popüler sertifikaların meslek alanında verilen eğitim sertifika programları olduğunu görüyoruz. Örneğin; Aşçılık Sertifikası, Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası, Yaratıcı Drama Sertifikası, Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Aile Danışmanlığı Sertifikası, Çocuk Gelişimi Sertifikası, Aile Dizimi Sertifikası, Adli Psikoloji Sertifikası, Oyun Terapisi Sertifikası şuan da öne çıkan sertifika programlarıdır.

Aslın da her sertifika önemlidir. Bu sizin hangi sertifikaya ihtiyacınızın olduğu İle ilgili bir durum dur. Örneğin Aşçılık Sertifikası aldınız, mutlaka Usta Öğretici Oryantasyon sertifikası, Hijyen Eğitimi Sertifikasını da almanız gerekecektir. Yani aldığınız sertifika ve onu tamamlayan sertifikaları mutlaka tercih etmelisiniz.

Bazı dönemler de kampanya yapıyoruz. Sosyal sorumluluk anlamında özellikle pandemi nin yoğun olduğu dönemde çok fazla ücretsiz eğitim verdik. Ancak takdir edersiniz ki her şeyin bir maliyeti var. Bu yüzden şuan da ücretsiz eğitimler çok fazla vermiyoruz. Şu konuda kursiyerimizi desteklemeye çalışıyoruz, sürekli olarak bir sertifika alana ikinci sertifikayı hediye ediyoruz. Şuan da bu kampanyamız devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

“Avantajlı MEB Egzersiz Paketi (3 Eğitim)” için ilk yorumu yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel duyuru bulunmamaktadır.

MEB egzersiz paketi

Orijinal fiyat: 3,950.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,450.00 ₺.

Sertifika Dahil

Toplam Eğitim Fiyatıdır

Kurs Detayları